Reklam Alanı
Reklam Alanı
instagramdan-para-kazanmak
Sosyal Medya 924 3

Instagramdan Para Kazanma

Instagram dan Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten Para Kazanma denildiği zaman akla ilk başta instagramdan para kazanma geliyor, Sosyal medya denilince de akla Son zamanların en fazla kullanıcı sayışınsa sahip Platformu Instagram geliyor, Instagramdan satış yaparak para kazanmak oldukça basit, gelin hadi sizlere Instagram üzerinden Nasıl para kazanılır anlatıyım;

İnstagramdan para kazanma haricinde farklı yöntemlerle farklı yöntemlerde mevcut. İnternette Para Bu Uygulamalarda yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kitleye İhtiyaç Var mı?

Instagram, Twitter gibi bir Platform değil, bu yüzden adınızı duyurmak insanlara erişmek için kitleye elbette ihtiyacınız var bu yönde iki çeşit kitle elde etme yöntemi var.

instagramdan-nasıl-para-kazanılır

GT ile Kitle elde etme;

GT kelimesine bir yerlerden aşina olabilirsiniz, genel de Instagram ‘da gönderilerin altında olan bir yazıdır açılımı, Geri Takip olan bu kelime ile insanlar birbirini takip ederek kitle çoğaltıyorlar, GT yazan kullanıcıları takip ederek ya da sizler de Gönderiler altına “gt” ya da ürünlerinizi tanıtan bir yazı paylaşırsanız, kullanıcılar hem sizi takip etmeye başlayacak hem de ürünlerinizi doğrudan görüntülemiş olacaklar.

En Garanti Para Kazanma Yolları


GT ile belirli bir kitleye kadar gelebilirsiniz, 10K ila 20K arası mesela, bu kadar takipçiye gelene kadar yüzü geçkin sipariş almışsınızdır belki de, 10K veya 20K dan sonra gönderileriniz Aldığı beğeni ve Yorumlar sayesinde Instagram Keşfet bölümüne düşecek ve artık buradan kitle elde etmeye ve satış yapmaya başlayacaksınız.

internetten_para_kazanma

Reklamlar İle Kitle Elde Etme;

Instagram da iki çeşit reklam modeli var, bunlardan birisi Instagram Reklamlar bölümünü kullanarak verilen reklamlar bir diğeri ise büyük sayfalara verilen reklamlar, bu yazımız da biz Büyük sayfalara verilen reklamları ele alacağız, Büyük sayfaların genel de biyografi bölümünde; “Reklam ve İş birliği için DM” veya “Reklam ve İş birliği için E-posta” yazar, bura dan büyük sayfa sahipleri ile iletişime geçip fiyat bilgisi almamız gerekiyor, genel de Instagram gönderi olarak paylaşma 100 ila 250TL arasında bu oran Milyonluk sayfalar da binlerce TL ‘ye kadar çıkmakta, bu da bir kazanç yöntemidir, reklama çıktığımız da büyük sayfaların kullanıcıları artık sayfamız ile ilgilenmeye başlayacak ve bir gün içinde binlerce takipçi kazanabileceğiz, bu yöntem genel olarak çok kullanılan bir yöntem.

İlginizi Çekebilir:  Eğitim Sektörü İçin 12 Yeni İş

Peki, kitleyi elde ettik ama Ne satacağız, Nasıl Satacağız?

Kitleyi elde ettikten sonra ne satacağınızı bulmanız gerekiyor, son zamanlar da Ayakkabı, Saat, Takı aşırı fazla arttı Instagram da, o yüzden bizden tavsiye bu işlere girmeyin, minik hediyeler olabilir özel günler için hediyeler olabilir ya da yeteneğiniz varsa Grafik işleri yapıp satabilirsiniz, Parayı nasıl alırım, karşımdakine nasıl güvenebilirim derseniz de o kısım da işler şu şekilde işliyor;

instagramdan-para-kazanma-yollari

Genel olarak Satıcı önce parayı alır daha sonra da ürünü kargolar, eğer alıcı güvenmiyorsa satmak için ekstra bir çaba göstermeyin almak isteyen farklı müşteriler elbet bulursunuz. Satın almak isteyen kullanıcıya Banka IBAN bilginizi vereceksiniz, satın almak isteyen kullanıcı IBAN numaranıza parayı yatıracak ve yatırdığına karşılık Ekran görüntüsü ya da Makbuz atacak daha sonra siz ürünü kargolayacaksınız, ürünleri satarken kargo dâhil fiyatını ekler ve o şekilde satış yaparsanız kullanıcılar da “Kargo Ücretsiz” Algısı yaratılmış olacak, Genel olarak PTT kargo tercih edilir bu işler de, işinizi büyüttüğünüz zaman Fatura kesmek zorunda kalacağınızı unutmayın.

“Instagramdan Para Kazanma” üzerine 3 yorum

  1. Muhammet Aydın dedi ki:

    Merhaba, sitenizde iletişim sayfası göremedim. Sizinle özel bir konuda (ticari) görüşmek isterim. Geri dönüş yapabilir misiniz? nimuze67 [at] gmail Teşekkür eder hayırlı işler dilerim

    1. teknokutu dedi ki:

      Mail ile iletişime geçilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir