Reklam Alanı
Reklam Alanı
Bilişim 253 0

Lenovo Yoga Book Android

TeknoKutu olarak bu yazımızda sizlere Lenovo Yoga Book Android tableti tanıtacağız. Lenovo’nun en iyi tabletlerinden biri olarak geçen Yoga Book Android’in teknik özelliklerini inceleyelim.

Note Saver ve Gerçek Mürekkepli Stylus Real Pen – Not Almanın Yeni ve Doğal Yolu.

Real Pen ile kağıt üzerine mürekkeple yazı yazın ve Yoga Book’un notlarınızı uygun bir şekilde dijitalleştirmesini sağlayın. Notlarınızı saniyeler içinde düzenleyin, organize edin, birleştirin ve paylaşın. Kağıtlarınızı mıknatısla yerine sabitlemek için ürünle birlikte verilen Book Pad’i kullanın. Notlarınızın gözlerinizin önünde dijitalleştirildiği ekrana bakarak ya da Yoga Book’unuzu en doğal not alma şekli olan katlı bir şekilde, akıllı kağıt destesi gibi kullanarak Lenovo NoteSaver uygulamasını gerçekleştirin. Artık aklınıza gelen fikirleri ve ilham aldığınız anları asla unutmayacaksınız.

İsTemas ile Geri Bildirime Sahip Halo Klavye – Zor İşler Artık Daha Kolay Olacak

Zorişleri gerçekleştirmek istediğinizde, Yoga Book’u Yazma Modunda açarak kullanımı kolay Halo klavye üzerinde dilediğiniz tuşlara basmanız yeterli. Halo klavye yalnızca istek üzerine, ihtiyaç duyduğunuz anda görüntülenir. Yazılım açısından optimize edilmiş klavye, siz yazı yazarken otomatik tamamlama ve otomatik düzeltme işlemlerini gerçekleştirerek işlerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Temaslı geri bildirim ve klavye kısayolları, gerçek klavye kullanım hissi vererek, yazılım ve donanım açısından şimdiye kadarki en ince ve en akıllı klavyeyi oluşturulmuş olur. Artık herhangi bir ağırlık hissetmeden, klavyenizi dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Gerçek bir Profesyonel Gibi Çizim Yapmak için Real Pen’i Kullanın

İlham geldiğinde Yoga Book sizi asla yalnız bırakmayacak. Klavye kapalı olduğunda, Create Pad ve Real Pen size geleneksel kağıt ve kalemin sunduğu hassasiyeti sunar. 2048 farklı basınç seviyesini algılayabilen ve ürün ile birlikte verilen Real Pen ile çizim yapın, her bir kalem darbeniz incelikle algılanır. Pil konusunda endişelenmenize gerek yok, Real Pen, şarj edilmesine gerek kalmadan çalışabilir. İki elinizi kullanarak çok daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz: bir elinizi araçları seçmek, kaydırmak ve yakınlaştırmak için ekranda tutabilir, diğer elinizle de Çalışma Pad’i üzerinde Real Pen ile çizim yapabilirsiniz. En iyisi de tüm çalışmalarınızın ekranda hayata geçişini izleyebilirsiniz, çizdiğiniz süre boyunca eliniz ekranı kapattığından çoğu tablette bu özelik mevcut değildir.

İlginizi Çekebilir:  Lenovo'dan Dünyanın İlk Katlanabilir Bilgisayarı : Lenovo ThinkPad X1

İnce, Hafif ve Tüm Gün Dayanan Pil Ömrü – Hayal Gücünüzü Dilediğiniz Yerde Serbest Bırakın

Açıldığında yalnızca 4,55 mm inceliğinde olan ve yalnızca 1,5 690 ghafifliğindeki, tek bir şarj işlemi ile 12 saate kadar kullanılabilen Yoga Book, dilediğiniz yerde yaratıcılığınızı kullanabilmenizi sağlar. Harika görünümlü tasarım, üstün, kaliteli Alüminyum (Al) ve Magnezyum (Mg) alaşımı ile hayata geçirilmiştir. Yoga Book, Metalik Gri ve Şampanya Rengi seçenekleri ile sunulmaktadır. Yoga Book’unuzu kılıfından ya da çantanızdan çıkardığınızda tüm gözler size dönecek.

BOOK ARAYÜZÜ İle Android Üzerinde Birden Fazla İşi Aynı Anda Kolaylıkla Yapabilirsiniz

İşlerinizi çok daha kolaylaştırmak için Yoga Book üzerindeki Android sürümünü de özelleştirdik. Android üzerinde aynı anda birden fazla iş yapmak mı? Yoga Book bu da mümkün. Birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırın, görev çubuğu ile organize edin ve bir uygulamadan diğerine metin sürükleyin ve bırakın. Dahili trackpad ve Halo klavyenin iyileştirilmiş desteği ile çalışmalar için Android’i kullanmak artık çok kolay. Verimliliğinizi artırın – bu aygıtla yapabileceklerinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

İhtiyaçlarınıza Uygun Bir Mod Seçin.

360º açılan bir menteşeye sahip olan Yoga Book, yaşam tarzınıza uyum sağlayacak 4 farklı modda kullanılabilir: Not almak ve çizim yapmak için düz Yaratıcılık Modu, kompakt 10,1″ tablet olarak Okuma Modu, Eğlence için İzleme Modu ve verimlilik amacıyla kullanılan Dizüstü Bilgisayar Modu. Yoga Book’un yoğun yaşamınızın gereklerini yerine getirmek için gereken her şeye sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir