Reklam Alanı
Reklam Alanı
Realme X3 SuperZoom Özellikleri
Akıllı Telefon 411 1

Realme X3 SuperZoom Ne Zaman Tanıtılacak?

Realme’nin 60x yakınlaştırma özelliğine sahip yeni cihazı X3 SuperZoom’un tanıtılacağı tarih açıklandı. Cihazın özellikleri tam olarak belli olmasa da ortaya çıkan bazı detaylar mevcut. Çinli şirket Realme’nin yeni güçlü cihazı Realme X3 SuperZoom tanıtım tarihi resmi olarak duyuruldu. Şirketten gelen açıklamaya göre cihaz 26 Mayıs tarihinde tanıtılacak.

Telefonun özellikleri konusunda henüz net bilgiler bulunmasa da ortaya çıkan bazı detaylar var. Örneğin, cihaz 60x zoom özelliğiyle gelecek. Telefondan fotoğraf çekmeyi sevenler için bu özellik harika olacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde Realme Hindistan Başkanı bu özellik ile ilgili bir fotoğraf paylaşmıştı. Madhav Seth, Samanyolu fotoğrafı paylaşmıştı ve bu fotoğrafı Realme X3 SuperZoom 60x ile çekmişti. Fotoğrafın kalitesine bakıldığında cihazın kamera ve zoom yönünde ne kadar iddialı olabileceğini anlayabiliyoruz

İlginizi Çekebilir:  Huawei P40 Lite İnceleme ve P40 Lite Özellikleri

Realme X3 SuperZoom Özellikleri Belli mi?

Realme X3 SuperZoom fiyatı veÖzellikleri

Realme X3 SuperZoom özellikleri henüz netleşmiş olmasa da ortaya çıkan bazı özellikler mevcut. Tabi bu bilgiler resmi olmadığı için kesin gözüyle bakmamız doğru olmaz. Ortaya çıkan detaylara döndüğümüzde cihazın işlemcisinden başlamak istiyoruz. İşlemci yönünde cihazın Qualcomm’un yeni işlemcilerinden birisi olan Snapdragon 855+ kullandığı söyleniyor. Snapdragon 855+ işlemcisi birçok cihazda tercih edilen çok güçlü bir işlemci.

İşlemciden sonra diğer özelliklere döndüğümüzde dikkatimizi RAM kapasitesi çekiyor. Söylentilere göre cihazda tamı tamına 12 GB RAM kapasitesi bulunacak. Açıkçası bu kapasite için yeterli demek biraz haksızlık olur çünkü gerçekten fazlasıyla yeterli. Tabi 12 GB RAM kapasitesinin yanına düşük bir depolama kapasitesi de yakışmazdı. Realme X3 SuperZoom epey bunu düşünmüş olmalı ki görünüşe göre cihaza 256 GB depolama kapasitesi eklemiş. Tabi daha önce de söylediğimiz gibi bunlar sadece söylentiler.

Tabi kamera kısmında söylentilerden ibaret olmayan ve şirket tarafından onaylanan bazı detaylar mevcut. Diğer özellikler bir söylenti ancak cihazın 64 Megapiksel bir ana arka kameraya sahip olacağı onaylandı. Ayrıca bu kameranın 60x yakınlaştırma özelliği bulundurduğu da yine şirket tarafından onaylanmış durumda. Hemen yukarıya baktığınızda cihazla çekilen 60x bir Samanyolu fotoğrafını görebilirsiniz. Son olarak cihazın 4.200 mAh, 30w hızlı şarj destekli bir bataryayla çıkmasının beklendiğini belirtelim.

X3 SuperZoom Fiyatı Belli mi?

Cihaz resmi olarak tanıtılmadığı için Realme X3 SuperZoom fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Özellikle kamera yönünde oldukça iddialı olan cihazın fiyatının birçok kişi için şimdiden merak konusu olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bu soruların cevabını 26 Mayıs tarihinde alacağız gibi görünüyor.

 

“Realme X3 SuperZoom Ne Zaman Tanıtılacak?” üzerine 1 yorum

  1. Kemal Bakar dedi ki:

    Bu özellikteki diğer Android Telefonlar 600 – 700 Euro ’dan başlıyor. Bu fiyat diğer modellere göre uygun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir