Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oppo Reno Lite
Akıllı Telefon 209 0

Oppo Reno Lite Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Kısa süre önce yeni akıllı telefon serisi olan Reno modellerini tanıtan Oppo, ülkemizde de bu modellerin satışını başlayacağını açıklamıştı. Yeni akıllı telefonların satışı merakla beklenirken şu sıralar bir sürpriz daha geleceği ortaya çıktı. Bu kez uygun fiyatlı Oppo Reno Lite akıllı telefonları tanıtılacak.

Oppo Reno Lite Tasarımı Nasıl Olacak?

Gelen bilgilere göre serinin uygun fiyatlı modeli olacak olan Oppo Reno Lite akıllı telefon tasarımı sabit kalacak. Diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi benzer bir tasarımla beraber gelecek olan akıllı telefonların yine açılır kapanır kamera sistemine yer verdiğini görmek mümkün olacak.

Oppo Reno Lite

Açılır kapanır kamera sisteminin fark yaratmasını beklediğimiz akıllı telefonun, dörtlü kamera sistemine sahip olması da bekleniyor. Dizilimin nasıl olacağı konusunda net bilgiler ise bulunmuyor.

Oppo Reno Lite Ekranları Nasıl Olacak?

Gelelim ekranlar için ortaya çıkan detaylara. Ekran özelliklerinin de yine dikkat çekici olması bekleniyor. 6.4 inçlik AMOLED bir panel kullanılması beklenen akıllı telefonun Full HD+ çözünürlük değerine sahip olduğunu göreceğiz.

Oppo Reno Lite

Teknik Özellikler Nasıl?

Amiral gemisi akıllı telefon modelleri kadar olmasa da teknik özellikler konusunda da başarılı bir akıllı telefon göreceğiz. Bu modelin işlemci kısmında 2.2 GHz hız değerine sahip olan bir seriyi kullandığını göreceğiz. Yenilenmiş olan işlemcilerin modelinin hangisi olacağı konusunda bir bilgi yok.

Beklenti Snapdragon serilerinden birinin tercih edilecek olması. Bunun dışında 6 GB RAM bellek miktarı da yine dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Color OS 6 arayüzü ve 3950 mAh değerinde bataryasıyla beraber gelecek olan akıllı telefonların teknik kısımda depolama alanıyla da fark yaratmasını bekliyoruz.

Oppo Reno Lite

Tüm bu özelliklerle beraber Oppo Reno Lite modeli, uygun fiyatlı bir model olacak. Serinin diğer akıllı telefonlarına göre daha düşük fiyat aralığının sunulduğunu göreceğiz. Sadece fiyat kısmında değil, işlemci kısmında da biraz daha düşük özelliklere sahip olan bir model göreceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Oppo Watch Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tüm bu detayları yakın zamanda yapılmasını beklediğimiz tanıtımla beraber göreceğiz. Şimdilik tanıtımı beklemek gerekiyor. Hem detaylı özelliklere hem de fiyata yer vereceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir