Reklam Alanı
Reklam Alanı
OPPO Find X3 Pro’nun Kavisli Yeni Tasarımı Nasıldır?
Akıllı Telefon 166 0

OPPO Find X3 Pro’nun Kavisli Yeni Tasarımı Nasıldır?

Akıllı telefonlarla ilgili her gün bir yenilik gündeme gelmekte. Yeniliklerin bazıları görüntüsünde olurken bazılarında teknik özelliklerinde yapılır. Hem tasarım hem teknik özellikleri birlikte geliştirilen modeller mevcuttur. OPPO Find X3 Pro’nun kavisli yeni tasarımı merakla beklenmekte. Çin’de üretimi yapılan OPPO markası ülkemizde son zamanlarda çok fazla talep görmekte. Markanın 2021 yılında piyasaya süreceği bir modeli var.

Akıllı telefon üreticisi OPPO’nun yeni modeli Find X3 Pro’dur. Modelin tasarımı hakkında laflar dolaşırken internete bazı bilgiler sızdı. Cihazın fotoğrafları internette yayınlanınca tasarımı ve özellikleri hakkında fikir edinildi. Fotoğraflardan yola çıkılarak yapılan yorumlar eşliğinde cihazın çok tutulacağı düşünülmekte. Kavisli görüntüsü ise cihaza modern bir hava katmıştır. Modern görüntüsü ise kullanıcıların geneli tarafından çok beğenildi.

Teknoloji Ajanından Sızan Bilgiler

Twitter’deki@TheLeaks3 adlı hesap teknolojik konularla ilgili bilgiler sızdırmaktadır. Teknoloji ajanı olarak nitelendirilen hesap OPPO Find X3 Pro’nun kavisli yeni tasarımı ile ilgili bilgiler verdi. OppoFind X3 Pro cihazının nasıl olacağını merak eden milyonlarca kullanıcı var.

OPPO Find X3 Pro’nun Kavisli Yeni Tasarımı Nasıldır?

Kullanıcıların meraklarını giderecek bilgiler teknoloji ajanı tarafından verildi. Verilen bilgiler ışığındaki özellikleri şöyle;

  • Find X3 Pro kendinden önceki X2 Pro cihazına ön tasarım bakımından benzemekte. Ön tarafta tekli selfie kamerası bulunmakta. Önde ve sol üst köşede küçük çentikte bulunan kamera hoş bir görüntü oluşturmuş.
  • Arkada ise dört tane kamera bulunmakta. Kameralar dikey bir şekilde konumlandırılmış.
  • Kameraların bir tanesinin merceğindeki gümüş halkalar bulunmakta. Gümüş halkalar dikkat çekmekte.
  • Alttaki mercekte makro lens olduğu tahmin edilmekte.
  • Dikdörtgen şeklindeki kameraların arasına bir tane LED ışığı yerleştirilmiş.

OPPO Find X3 Pro’nun Teknik Özellikleri

Edinilen bilgilere göre yeni cihazın teknik özelliklerinin çok güçlü olduğunu vurgulamakta. Ekranın kavisli olması oldukça beğenilmiş. Boyutu ise 6,7 inç olan ekran OLED. Çözünürlüğü 1440 p olan cihazın ekran yenileme hızı 129 Hz. Bilgilere göre cihaz Qualcomm destekli Snapdragon 888 yonga seti ile güçlendirilerek piyasaya sunulmakta.

Pil kapasitesi 4,500 mAh olan OPPO Find X3 Pro’nun kavisli yeni tasarımı marka bünyesinde Fussi koduyla yer almakta. ColorOS 11 ara yüzüyle çalışacak olan cihazın işletim sistemi Android 11 olacak. Kablolu ve kablosuz şarj desteği bulunacak olan modelin tasarımında çift kasa anten yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir