Reklam Alanı
Reklam Alanı
Nintendo Switch 2 Özellikleri Sızdırıldı !
Akıllı Telefon 619 0

Nintendo Switch 2 Özellikleri Sızdırıldı !

Yakın zamanda çıkması beklenilen Nintedo Switch 2 için birçok iddia ortaya atıldı. Şirket henüz resmi açıklamalarda bulunmasa da önemli bilgilerin sosyal medya platformlarında yayıldığı öğrenildi. Daha çok tasarımsal olarak sızıntıların olduğu Nintendo’da henüz çıkış tarihi de belli değil. Projeyi gizli olarak yürütmek isteyen geliştiriciler için olumsuz gelişmeler yaşanıyor. Bu alanda 2021 yılı da işaretler arasında yer aldı. Peki Nintendo Switch 2 özellikleri içerisinde sızdırılanlar nelerdir ?

Nintendo Switch 2 Özellikleri

Nintendo Switch 2 Özellikleri

Yeni Nintendo Switch 2 özellikleri için ilk sızdırılan bilgiler arasında ekran boyu bulunuyor.  Özellikle daha geniş bir ekranın gelmesinin beklendiği Switch 2’de XL modelinde bir oyun konsolu karşımıza çıkabilir. Bu alanda sağ ve sol bölümlerde bulunan mekanik kontrol bölümlerinde de değişikliğe gidildiği belirtildi. Ekstra yeni tuşlarında oyun konsoluna ekleneceği belirtilmekte. Bu sayede çok daha gelişmiş bir konsol deneyimi yaşatılması bekleniyor. Birçok  nostaljik oyunu günümüze kadar getiren ve yeni oyunlarla birlikte bu alanda başarısını sürdüren Nintendo konsolları için çıkış tarihi de sızdırılan bilgiler arasında.

Nintendo Switch 2 çıkış tarihi sızdırılan bilgilere göre 2021’in ilk çeyreğinde olacağı gibi görülmekte. Daha önce ki sürümlerin de aldığı güncellemeler bu alanda yeni oyun konsolunun gelişine yönelik bilgiler aktarmakta. Bu yüzden pek çok güncellemenin de 2020’nin son çeyreğinde gelmesi planlandı. Tüm bu gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda 2020 Şubat tarihlerinde Nintendo Switch 2 ile karşılaşabiliriz.

Nintendo Switch 2 Fiyatı

Nintendo Switch 2 fiyatı da sızdırılan önemli bilgiler arasında yerini aldı. Henüz yapım aşamasında olmasına rağmen teknik özellikler, daha önce çıkarılmış konsollar ve gelen güncellemeler yeni oyun konsolu hakkında birçok bilgiyi bize iletiyor. Yeni ekran deneyimi, farklı oyunlar ve oyun içi mekanikler ile uzun bir süre konsol deneyimi yaşatması beklenen Nintendo switch 2 fiyatı ise 200 Dolar düzeylerinde olacağı ön görülmekte. Bu sayede Türkiye’de ki fiyatının da hesaplaması yapıldığında en az 2,800  Türk Lirası ile karşımıza çıkmasının kuvvetle muhtemel olduğu görülüyor. Nintendo yeni oyun konsolu için heyecanlı olduklarını ve gelişmiş bir oyun konsolu ile piyasaya çıkacaklarını belirtirken bu alanda oyuncular da sabırsızlıkla bekleyişte olduğunu göstermekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir