Reklam Alanı
Reklam Alanı
Güncel 316 1

Airbnb Uygulaması Nedir?

Airbnb uygulaması, son zamanların en popüler oda kiralama uygulamalarından biri, hızlı bir şekilde indirilebilen uygulama ile pek çok işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Dünya çapında evini ve odasını kiraya veren pek çok kişiyi bulabiliyorsunuz. Peki Airbnb uygulaması nasıl indirilir? Airbnb uygulaması nasıl kullanılır?

Airbnb Nasıl İndirilir?

Airbnb uygulamasını indirmek için sadece hangi işlemcili cihaza sahip olduğunuzu bilmeniz yeterli oluyor. IOS işlemcili bir cihaza sahipseniz, APP Store üzerinden, Anrodid işlemcili bir cihaza sahipseniz, Play Store üzerinden uygulamayı hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Airbnb Promosyonları

Airbnb’den ilk defa bir ev kiralıyorsanız, ilk kiralamanız için 75 TL indirim yapılıyor. Üstelik kiralayan kişi için kişi başına geçerli olan bir ücret oluyor bu. Yani 4 kişi ikişer gün oda ayırtarak toplam 300 TL indirim kazanabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  İnfinityfree İle WordPress Tabanlı Nasıl Ücretsiz Web Site Kurulur?

Airbnb Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak çok basit, indirdikten sonra hemen uygulamaya giriş yapın ve kendinize müsait bir oda bakmaya başlayın. Müsait bir oda görürseniz, hemen kiralayabilirsiniz. Eğer ev sahipliği yapacaksanız, yine ev sahipliği yaparak odanızı kiraya vererek para kazanabiliyorsunuz, ayrıca Airbnb tüm hizmetler için sadece yüzde 3 gibi çok düşük bir komisyon almaktadır. Bu sayede konaklama hizmetlerine en düşük komisyonla erişebiliyorsunuz.

Airbnb İle Para Kazanma

Airbnb uygulaması ile para kazanmak mümkün oluyor. Uygulama üzerinden gelir elde etmek için yapmanız gereken şeyler çok basit. İlk olarak evinizin herhangi bir odasını kiraya veriyor ve bunun için bir ücret talep ediyorsunuz. Sonrasında herhangi bir airbnb kullanıcısı, evinizi görüp beğeniyor ve odanızı kiralamaya geliyor. Kiralama ücreti peşin ödendikten sonra, kullanıcıları odanızda misafir edebiliyorsunuz. Genelde oda başı kiralama fiyatları 10TL’den başlayıp oda tipinde göre 2,000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Sizlerde bu şekilde bir veya iki odanızı kiraya verip gerçekten de güzel gelirler elde edebiliyorsunuz. Elde ettiğiniz geliri Airbnb her ay otomatik olarak yüzde 3 olan komisyon kestikten sonra yatırıyor. Her ay milyonlarca dolar, her yıl da milyarlarca dolar değerinde kiralama işlemi gerçekleşiyor sizlerde Airbnb ortağı olmak istiyorsanız hemen kaydolun ve odanızı kiralamaya başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir