Reklam Alanı
Reklam Alanı
General Mobile GM 10 Fiyatı Belli Oldu !
Akıllı Telefon 696 0

General Mobile GM 10 Fiyatı Belli Oldu !

Yeni akıllı telefon General Mobile GM 10 kısa zaman içerisinde çıkış yapacak. Daha öncesinde tanıtımı yapılmış olan telefon için artık kısa süre kaldı. Telefona ilişkin net detaylar ve çıkış fiyatı netlik kazandı. Yıllardır akıllı telefon sektöründe yerini alan ve pazar payını korumayı amaçlayan General Mobile bu alanda yeni telefonu için erken bir çıkış yapmak istiyor. Diğer telefon üreticilerine göre daha erken bir telefonu piyasaya sürmesi beklenilen General Mobile tarafında detaylar da büyük ölçüde önemli olmakta. Bu hafta net açıklamalarla beraber General Mobile GM 10 fiyatı belli oldu !

General Mobile GM 10 Özellikleri

Yeni telefonun özellikleri arasında 6,52 inçlik ekranı ilk sırada yerini aldı. AMOLED ekran kullanmayı tercih etmeyen GM serisi bu alanda IPS LCD ekranı ile geniş telefonunu tanıttı. 1.8 GHz çekirdek hızına sahip olan işlemcisi de bu alanda ortalamanın üzerinde bir telefonun bizlerle buluşacağını gösteriyor. Ülkemizde yoğun olarak satışını gerçekleştiren telefon için beklentilerde üst seviye olmakta. MediaTek Helio A25 işlemcisini kullanan General Mobile GM 10 cihazı 3 GB ram’e sahip olacak. Yaklaşık 64 GB depolama alanı ile karşımıza çıkması planlanan GM 10 için 13 MP’e kadar kamera çözünürlüğünün olması bekleniyor. Kamera alanında diğer telefon geliştiricilerine göre çok aşağı da kalan General Mobile bu alanda geliştirme konusunda yeni telefonunda da yetersiz olduğu görülmekte. Yaklaşık 4000 mAh’lik bir bataryaya sahip olacağı bilinen telefonun pil ömrünün de uzun süre olacağı belirtilenler arasında bulunuyor.

General-Mobile-GM-10-özellikleri.jpg

General Mobile GM 10 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

General Mobile’nin yeni telefonu GM 10 için heyecanlı bekleyişi olanların sayısı bir hayli yüksek. General Mobile GM 10 fiyatı yaklaşık olarak 1799 Türk Lirası olması bekleniyor. Bu alanda kamerası kötü olsa bile diğer alanlarda gelişmiş özellikleriyle uygun fiyatlı telefonlar arasında yerini aldı. Yıllardır fiyatlarıyla satışlarını yükselten telefon markaları arasında bulunan General Mobile iyi bir kameralı telefon için 2021 yılına da değindi. GM 10 pek çok ülkede satışa başlasa da Türkiye’de resmi olarak Temmuz – Ağustos ayları içerisinde çıkış yapması beklenmekte. Ayrıca yurt dışında ki fiyatı ise yaklaşık 150 dolar düzeylerinde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir