Reklam Alanı
Reklam Alanı
Galaxy Note 20 Ultra Özellikleri Sızdırıldı !
Akıllı Telefon 495 0

Galaxy Note 20 Ultra Özellikleri Sızdırıldı !

Yeni telefonu için geri sayım yapan Samsung bu alanda kullanıcıları için farklı türlerde telefon üretimine geçti. Zaman zaman yeni telefon hakkında açıklamalarda bulunan geliştiriciler bazı önemli ipuclarını da verdi. Bu alanda birkaç ay sonra çıkacak olan Galaxy Note 20 Ultra özellikleri sızdırılmaya başlandı. Telefon ile ilgili tasarımsal olarak net bir açıklama yapılmamasına rağmen Ruslar tarafından arka tarafı sızdırıldı.

Telefonun gövde oranında tamamen cama geçildiği gözüküyor. Bu alanda telefon içerisinde ki panellere bakıldığında da önceki A serisine yakın bir tasarım bulunuyor. Yine Note serisine özel dokunuşların da bulunduğu Galaxy Note 20 Ultra telefonu yakın zamanda piyasaya çıkacak.

Galaxy Note 20 Ultra Özellikleri

Galaxy Note 20 Ultra Özellikleri

Galaxy Note serisinin 2020 modeli için birkaç özellik sızdırıldı. Kamera üzerinde ciddi bir kalite geliştirilmesinin yapıldığı sızdırılan haberler arasında yer alırken 3 adet arka kamera ile karşımıza çıkması bekleniyor. Kalemi olarak ciddi bir değişim gözlenmez iken aynı şekilde kalemin boyutu ayarlamalar ile değiştirebilecek. Bu alanda yeni telefon için ekran boyutu 6.4 inç ile 6.7 inç aralığında çıkması tahmin ediliyor. Sızdırılan görsellerden yola çıkarak hazırlanan bu tahminlere göre aynı zamanda bir diğer model ise 7.0 inç gibi tablet boyutuna erişiyor. 3 Farkı modeli bulunacak olan Galaxy Note 20 bu alanda ekran boyutlarını arşa çıkarmayı hedefliyor. Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra olarak çıkması tahmin edilen yeni seri için ekran boyutları önemli ölçüde değişecek.

Galaxy Note 20 Ultra Satış Fiyatı

Görsel tanıtımlarından sonra fiyatlarında da tahminlerde bulunulan Galaxy Note 2020’nin fiyatı 1,300 dolar düzeylerinde olması beklenmekte. Bu alanda aşağı yukarı belirtilen seviyelerde etiket fiyatının olması beklenen Galaxy Note 20 Ultra için Türkiye satış fiyatı ise  14,000 Türk Lirası seviyelerinde olması beklenmekte.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy M51 Özellikleri Belli Oldu !

Galaxy Note 20 Ultra Ne Zaman Çıkacak ?

Sonbahar gelmeden satışa çıkması beklenen Galaxy Note 20 için satış tarihi de belli oldu. 21 Ağustos 2020 tarihinde raflarda yerini alacak. Bu alanda daha önce çıkardığı telefonlara göre erken bir çıkış deneyimi yaşyacak olan  Galaxy Note 2020 serisi Koronavirüs sürecinden dolayı önceki yıllara göre çok daha az düzeyde üretilmesi bekleniyor. Bu alanda satış süreci de ilk 5 -6 aya göre değerlendirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir