Reklam Alanı
Reklam Alanı
En iyi Oyun Telefonları Hangi Markalardır?
Akıllı Telefon 113 1

En iyi Oyun Telefonları Hangi Markalardır?

Akıllı telefonları özellikle gençler oyun oynamak için kullanmaktadır. En iyi oyun telefonları markaları için net ve kesin bir açıklama yapmak mümkün değildir. Çünkü oyun konusunda her telefonun öne çıkan farklı özellikleri vardır. Oyun oynayarak vakit geçirmekten hoşlanan herkesin telefon markası ve modeli hakkında bir fikri vardır. Fikirlerin ortak olduğu bazı marka ve modeller var tabi ki!

Akıllı telefonların fiyatlar son günlerde iyice yükseldi. Yükselmede ülkemizde uygulanan ek vergilerin etkisi ve döviz kurlarının etkisi fazla. Yüksek miktarlar vererek telefon alanlar karşılığını mutlaka görmek istemekte. Oyun oynarken telefonun hızlı olması, takılmaması ve yüksek performans verilen bedelin karşılığı olarak görülmek istenmekte. İşte oyun konusunda birçok kişinin ortak kanaatte olduğu marka ve modeller;

Asus ROG Phone 2

2020 yılında yepyeni telefon modelleri üretildi. Yeni yılda yeni modelleri de kullanma imkanı göreceğiz. Oyunlar konusundaki yeterliliği telefonun teknik özellikleriyle kendini belli eder. Asus ROG Phone 2 fiyat olarak standartların biraz üzerindedir. Telefon özellikle mobil oyunlar için tasarlanmıştır. Özel içerikleri ve teknik özellikleriyle oyun severlerin gönlünü fethetmiş durumda. Tayvan üretimli Asus markasının II ZS660KL modeli olarak da geçer. Şirketin gurur duyduğu bir modeldir.

Modelin ekranı AMOLED ekrandır. %80,3’lük ekran/ gövde oranına sahiptir. Ekran 6,59 inçtir. Phone serisinin ikinci ürünüdür. Donanımları ve özellikleri oyun oynamayı zevk haline getirmektedir. En iyi oyun telefon markaları listesinin en başında yer almaktadır. Android 8.0 Oreo işletim sistemine sahip olan telefonun işlemcisi Snap Dragon 855+’dir. 256 GB ve 512 GB’lık dahili hafızaya sahip olan telefonun RAM’ı 12 GB’dır. Li-Po 6000 mAh bataryası bulunan modelin grafik işlemcisi Adreno 640’tır.

En iyi Oyun Telefonları Hangi Markalardır?

One Plus 6T Modeli

Tamamen oyuncular düşünülerek üretilmiş olan bir modeldir. One Plus 6T, güçlü donanıma sahiptir.Android 8.0 Oreo işletim sistemine sahip olan telefonun ekran boyutu 6,41 inçtir. Ekranı AMOLED teknolojisine sahiptir. Snap Dragon 845 işlemcisi bulunan telefonun dahili hafızaları 128 GB ve 256 GB’tır. RAM’I 8 GB ve 12 GB olan telefonun grafik işlemcisi Adreno 630’dur. Bataryası Li-Po 3700 mAh olan model için 2020 yılının en iyi tasarımlarındadır.

En iyi Oyun Telefonları Listesi

  • Xiaomi Black Shark 2 Pro
  • Samsung Galaxy S20
  • Xiaomi Black Shark 2
  • Honor Play 4T Pro
  • Razer Phone 2
  • Xiaomi Black SharkHelo
  • Asus ROG Phone
  • Xiaomi Black Shark en iyi oyun telefonları markaları listesinde yer almaktadırlar.
İlginizi Çekebilir:  iPhone 13 ’ün Tasarımı ile İlgili Yeni Detaylar Ortaya Atıldı

Özellikle en iyi oyun telefonları markaları söz konusu olduğunda karşımıza farklı seçenekler çıkmaktadır. Tam da bu noktada oyun dünyasının da sürekli bir şekilde güncellendiğini düşünecek olursak; oyun telefonlarının da sürekli geliştirildiğini ifade edebiliriz! Esasında satın aldığını telefonun geliştirilebilir bir yazılım altyapısına sahip olması; çok önemli kazanımları da beraberinde getirecektir!

“En iyi Oyun Telefonları Hangi Markalardır?” üzerine 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir