En İyi Masaüstü Arka Plan Siteleri
Güncel 9.197 0

En İyi Masaüstü Arka Plan Siteleri

Bilgisayarını özelleştirmek isteyenler için en iyi yol masaüstü arka plan kullanmaktır.  Bu yazımda size; 1080p, HD ve 4k gibi kalitelerde iyi ve kaliteli duvar kağıtları indirebileceğiniz 10 web sitesini göstereceğim. Listemdeki her sitede farklı farklı güzel duvar kağıtları var ve hayalinizdeki masaüstü arka plan görselini rahatlıkla bulabilirsiniz. İsterseniz başlayalım.

Pinterest

Pinterest, her türlü görselin insanlara açık şekilde paylaşıldığı bir sosyal medya platformudur. İçinde her çeşit kaliteli görsel barındırmaktadır. Sınırsız filtreleme ve arama çeşitleri ile birlikte istediğiniz görseli rahatlıkla Pinterest üzerinden bulabilirsiniz. Eğer kaliteli bir arka plan fotoğrafı arıyorsanız bir bakın derim.

Pexels

İçinde birçok ücretsiz stok fotoğraf barındıran Pexels’i diğer stok fotoğraf platformlarından ayıran önemli bir özelliği vardır Pexels sitesindeki tüm fotoğraflar gönüllü fotoğrafçılar tarafından yayınlanmaktadır ve tamamen ücretsizdir. Kaliteli ve yüksek çözünürlükte bir çok fotoğraf bulunuyor.

Wallpaper Cave

İçinde birçok sıradışı  duvar kağıdı bulunan Wallpaper Cave, deneyimli sanatçıların hazırladığı illüstrasyonlara, doğa manzarasına ve  birçok sıradışı duvar kağıdına ev sahipliği yapıyor. Her çeşit duvar kağıdı sitemizde bulunuyor.

 

Wallhaven

Wallhaven sitesi, içinde barındırdığı sınırsız illüstrasyon, anime ve çizgi romanların bulunduğu bir web sitesidir. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız çoğu tasarımı Wallhaven sitesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

HDWallpapers

HDWallpapers sitesinde sadece masaüstü planları bulunmuyor, birçok arka planın farklı cihazlara uygun modelleri ve sınırsız filtreleme çeşitleri bulunuyor. İnternet sitesine her gün farklı farklı ve sıra dışı duvar kağıtları katılıyor.

Bing Wallpapers

Yine bir farklı ücretsiz stok fotoğraf sitesi olan Bin Wallpapers’da bir çok bağımsız fotoğrafçının çektiği farklı ve kaliteli fotoğraflar bulunuyor. Eğer manzara fotoğrafları seviyorsanız ve daha çok ‘Gerçekçi’ fotoğraflar için siteye bakabilirsiniz.

Unsplash

Unsplash, sitesinde bir çok farklı fotoğrafçı ve tasarımcıdan  birbirinden kaliteli fotoğraflar ve masaüstü arka plan bulunduruyor. Masaüstü arka planı dışında gezi, teknoloji ve birçok farklı alanda özgün fotoğraf sunan Unsplash bünyesinde barındırdığı birçok fotoğrafı ücretsiz ve telifsiz bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken filtreleme sekmesinden telifsiz videoları seçmeniz!

İlginizi Çekebilir:  Satranç Nedir? Nasıl Oynanır?

 

Daha çok içerik için sitemize bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir