Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sinema 602 1

En Çok İzlenen Netflix Dizisi

En Çok İzlenen Netflix Dizisi

Netflix ortaya çıktığından beri, pek çok kişi Netflix uygulamasını izlemeye başladı. İnternette bulunmayan pek çok içerik, Netflix’te bulunuyor, ayrıca düşük kalite olarak izlenen pek çok diziyi yine Netflix’te yüksek kalitede izleme yapabiliyorsunuz. Netflix’in çeşitli abonelik fiyatları bulunmaktadır. Bu abonelik fiyatlarına göre, kullanıcılar satın alma yapıyor ve yine buna göre Netflix izliyor. Peki 2 K görüntü kalitesinde bile izleme imkânı sunan Netflix’de en çok izlenen dizi nedir? En çok izlenen dizi nasıl bulunur?

Breaking Bad

Dünyanın en popüler dizilerinden biri olan Breaking Bad, ailesini geçindirmek için, öğretmenliğe ek olarak araba yıkama firmasında çalışan bir başrolü konu alıyor. Ailesi ve kendisi için bir insanın ne kadar kirli işlere bulaşabileceğinin potansiyelinin anlatıldığı dizide ana karakter, Walter White’tır.  Kansere yakalanan Walt, kısa süre içerisinde öleceğini öğrenir. Bunu ailesine açıkladığında korkunç bir tepkiyle karşılaşan Walt, tedavi olmayı reddeder. Son zamanlarını ailesini iyi bir hayat sunmak ve para kazanmak için harcar. Çeşitli uyuşturucu işlerine bulaşan Walt, ölmesine kısa bir süre kala 90 milyon dolar kazanır. Ancak bu paranın 84 milyon dolarını kaptırmak zorunda kalır.  Kalan 6 milyon doları da saçma şeylere harcayarak hayatını hiç eder. Sonunda evini ve ailesini kaybetmiş ölü bir adam olarak kalır.
İlginizi Çekebilir:  Netflix Dizi ve Filmleri

Sherlock

En çok izlenen dizi nasıl bulunur araştırması yapan ziyaretçilerimize bir önerimiz var. Netflix’te en çok izlenen dizilerden biri olan Sherlock, 9,1 IMDB puanına sahip olarak, Dünya’nın en kaliteli yapımlarından biridir.  Toplam 4 sezondan oluşan dizinin yakın zamanda 5.sezonu da çıkacak. Oldukça kaliteli bir yapım izlemeye değer.

Better Call Saul

Breaking Bad  öncesinin anlatıldığı filmde ana karakter Jimmy Mcgill’dir. Avukat olma hayalleri ile sınavlara giren Jimmy, öğrenimi tamamladıktan sonra Avukat olur, ancak 50 senelik avukat abisi Chuck, onu kıskanmaya başlar, onun işini kıskanıyor olsa da onu çok sevmektedir. Jimmy Mcgill’in en büyük yardımcısı Kim Wexler’dir. Daha sonra beraber yaşamaya başladıkları Kim, onun gerçek yüzünü zamanlar görecektir. Jimmy Mcgill kötü işlere bulaşan psikolojisi bozuk ve aranan bir avukat olarak kalacaktır. Dizinin her bir sezonun ilk bölümünde, Breaking Bad dizisinden sonraki yaşantısı kısa bir kesit olarak gösterilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir