Reklam Alanı
Reklam Alanı
7500 TL Altına Alınabilecek En İyi Bilgisayarlar
Bilişim 776 2

7500 TL Altına Alınabilecek En İyi Bilgisayarlar

7500 TL Altına Alınabilecek Profesyonel Bilgisayarlar

Koronavirüs salgını ile beraber pek çok kişi eve kapanmak zorunda kaldı. Yapılan bazı araştırmalara göre, bu eve kapanma sürecinde, internet ve bilgisayar kullanımında neredeyse 3 katlık bir artış yakalanmış. Bu durum bilgisayar ve konsol oyunlarına olan talebi de artırmaya başladı. Oyun bilgisayarları genel olarak en iyi şekilde oyun oynayabilmenizi, donmadan ve kasmadan oyununuzu keyif ve zevkle oynamanızı sağlamaktadır. Ancak oyun bilgisayarlarına olan talep bir yandan artarken bir yandan da bilgisayar fiyatlarında önemli bir artış gözlemlendi. Bakalım 7500 TL Altına Alınabilecek En İyi Bilgisayarlar da neler var.

Birkaç ay önce ortalama 5000 TL’ye satılan oyun bilgisayarlarının şu an ki fiyatları neredeyse 7,500 TL’ye kadar çıkmış durumda gözüküyor. Peki 7500 TL altına alabileceğiniz iyi bir oyun bilgisayarı yok mu? Bu yazıda sizlere 7,500 TL altına alabileceğiniz en iyi bilgisayarlar derlemesi yaptık.

Asus FX505D-BQ150T Notebook

En iyi oyun bilgisayarları markalarından biri olan Asus, en uygun fiyatlarla satışa çıkardığı bilgisayarını satışa sunmaktadır. Pek çok özelliği bulunan Asus bilgisayarların en önemli özelliği uygun fiyatlarla satışa çıkarılıyor olmasıdır. 16 GB Ram’e sahip olan Asus Notebook, uygun fiyatlarla satışa çıkarılıyor. 7,100 TL civarında bir satış fiyatına sahip olan Asus bilgisayarlar yeni alıcılarını merakla bekliyorlar.

İlginizi Çekebilir:  İnfinityfree İle WordPress Tabanlı Nasıl Ücretsiz Web Site Kurulur?

Asus GA502DU-AL025 Notebook

Her açıdan mükemmel bir performans sağlayan Asus bilgisayarlar, yeni çıkarılan modeli ile oyun bilgisayarı dünyasında zirveye oynamaya gidiyor. 2,2kg ağırlığa sahip olan bilgisayar, 7400 TL’lik satış fiyatı ile gündeme oturdu. Oldukça pahalı diyebileceğimiz notebook pek çok özelliği içerisinde barındırdığı için her açıdan mükemmel bir bilgisayar. Ayrıca Notebook’un 16 GB RAM’e sahip.

HP 15-dk0018nt (8UF66EA) Notebook

HP Notebook, en popüler Notebook’lardan biridir. 7,500 TL’lik satış fiyatı onun bu kadar popüler olmasının sağlayan en önemli etmenlerden biridir. Sadece 2,28 kg ağırlığa sahip olması da onun popüler bir laptop olması için yeterli. 16 GB Ram’e sahip ve 128 GB depolama kapasitesine sahip ayrıca 1TB HDD diski bulunuyor.

Yukarıdaki bilgisayarların çoğunun satış fiyatı 7,500 TL ve altında. Bilgisayarların atış fiyatları son günlerde artmış olsa da emin olun kısa süre içerisinde yeniden düzlüğe çıkacaktır.

“7500 TL Altına Alınabilecek En İyi Bilgisayarlar” üzerine 2 yorum

  1. Ramazan Yıldırım dedi ki:

    7500 TL altı alınacak bilgisayarlar yazınız için çok teşekkürler. Aklımdaki bilgisayar için seçim yapmama yardımcı oldu.

    1. TeknoKutu dedi ki:

      Rica ederiz. Yorumunuz için asıl biz teşekkür ederiz. Diğer yazılarımızı da incelemenizi öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir