Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sony Xperia 1 III Özellikleri Sızdırıldı !
Akıllı Telefon 366 0

Sony Xperia 1 III Özellikleri Sızdırıldı !

Sony tarafında akıllı telefon serisi Xperia için yeni telefon sızıntıları her geçen gün artmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı telefon üreticisi olarakta bilinen Sony bu alanda özellikleri de orta seviyelerde yerini alıyor. Fiyatına göre uygun telefonlar üretmeyi amaçlayan ve bu alanda ülkemizde de ciddi satış oranlarını yakalayan Sony Xperia 1 III özellikleri yavaş yavaş sızdırılmaya başlandı. Pek çok kişi uygun maliyeti sebebiyle yeterli performansı alabildiğini düşündüğü Sony Xperia serisinden bu güne kadar milyonlarca satış yapıldığı da bilinmekte. Orta seviyede ki telefonlar arasında yerini alan Xperia serisi bu alanda performans konusunda geride kalabiliyor. Daha çok günlük kullanım ve ofis telefonları olarak bilinen Xperia donanım özellikleri bu tür kullanımlar için hazırlanmış durumda.

Sony Xperia 1 III özellikleri

Yeni akıllı telefon Xperia 1 III içerisinde 12 GB ram olması bekleniyor. Bu alanda yeni telefonlarda performansın bir tık daha üst olması da beklentileri yükseltti. Oyunlar ile optimize olma sürecine giren Sony Xperia serisi günlük kullanım için üretilmesine rağmen oyuncu kitlesini de kendi pazarı içerisinde bulundurmakta kararlı. 12 GB ram dahil olmak üzere 256 GB dahili hafıza yeni telefon ile birlikte olacak. Özellikleri sizi şimdiden büyüleyebilir. Fakat kesinlikle yanılgıya düşmeyin. Genelde işlemcinin verdiği performans çok daha düşük düzeyde etki etmekte. İşlemci konusunda Qualcomm tercihi yapan Sony bu alanda en yeni işlemciyi telefon içerisinde barındırabilir. 5G Teknolojisi, 21:9 ekran sistemi ile karşımıza çıkması planlanan Sony Xperia 1 III özellikleri bu alanda orta düzeyli telefonu beklentiler arasında bulundurmakta.

Sony Xperia 1 III özellikleri

Sony Xperia 1 III Çıkış Tarihi

Sony Xperia serisinin yeni telefonu 1 III için işlemciden de anlaşılacağı gibi 2021 yılı işaret ediliyor. Bu alanda net tarih Qualcomm tarafında çıkarılacak işlemci ile netlik kazanacak. Qulacomm’un en yeni işlemcisini telefon içerisinde kullanmayı amaçlayan Sony Xperia muhtemel olarak 2021’nin ilk çeyreğinde telefonu piyasya sürebilir. Bu alanda tam olarak fiyat performans hedefine yakın bir telefon çıkması için ve fiyat verilmesi için henüz çok erken. Özellikler netlik kazanamamışken şu an için teknik özellikler ve yaklaşık çıkış tarihi sızdırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir