Reklam Alanı
Reklam Alanı
SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf Kılıflar
Akıllı Telefon 293 0

Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf Kılıf

  1. SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf Kılıflar

SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf kılıf , Samsung marka telefonlar için üretilmiş oyan bir kılıftır. Piyasada yüksek fiyata bulabileceğiniz SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf siyah kılıf ‘ı 70 ila 80 TL. arası fiyatla satın almanız artık mümkün. Her cep telefonuna uygun üretilen telefon kılıfları garanti belgeleri ile tam 2 yıl tüm olumsuzluklara karşı güvence de sağlıyor. Teknoloji mağazaları ve internet satış sitelerinden de ürünü inceleyerek satın almanız mümkün.

SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf Kılıflar

SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf Kılıf Özellikleri

5 farklı renk seçeneği ile mağazalarda satışa sunulan SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf Kılıf 5 farklı renk özelliği ile alıcının beğenisine sunuluyor. Üretim yeri Çin olan kılıflar 2 yıl boyunca Samsung Türkiye garantisi ile satışta.

Koruma Özelliği

Cihaz modeline uygun üretilen SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf kılıf telefonu kavrar. Telefonun arka yüzeyini sadece kameraların açık olacağı şekilde kaplayan kılıf, ayrıca telefonun yan kısımlarını da çarpmalara karşı korur. Çizilmeyi ve telefonun zarar görmesini önler.

Hafif Tutuş Özelliği

SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf kılıf ‘ın bir diğer özelliği de yumuşak deri malzemeden imal edildiğinden, elde yumuşak bir tutuş sağlamaktadır. Kesinlikle ağırlık yapmaz ve kullanıcıyı yormaz.

SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf Kılıflar

Kolay Takıp Çıkartma

SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf Siyah kılıf ‘ın bir diğer özelliği de kolayca takılıp çıkartılmasıdır. Bu sayede hiçbir zorlama ve telefonun kaplamasında hiçbir aşınma olmadan takıp çıkartma işlemi yapılabilir. Sık kullanılsa dahi kolay aşınma yapmayan sağlam yapılı kılıf olma özelliğini de taşır.

SAMSUNG Galaxy S6 Edge Plus Şeffaf Kılıflar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir