Reklam Alanı
Reklam Alanı
samsung-galaxy-note-9_2
Akıllı Telefon 248 0

Samsung Galaxy Note 9 ’a Kısa Bir Bakış

Samsung Galaxy Note 9’a Kısa Bir Bakış

 Samsung Galaxy Note 9, mobil dünyasının önemli noktalarında devrim yaratıyor.

Performans olarak hızınıza yetişecek kadar güçlü bir telefon. 4000 mAh bataryasıyla gün içerisinde sizi yarı yolda bırakmaz.

samsung-galaxy-note-9_2

 512GB kapasiteli dâhili depolama alanlı ve hafıza kartıyla 512GB daha genişletilebilir. Tabi oyun meraklılarını da oldukça düşünmüşler. Çok güçlü işlemcili bu telefon ayrıca sıvı -karbon soğutma sistemine de sahip. Samsung’un şimdiye kadarki en geniş ekranı. Metal çerçeveleriyle ve şık renkleriyle çok beğeniliyor. Bluetooth destekli S Pen 4096 basınç seviyesine ve ince ucu ile adeta kalem ve kâğıt gibi doğal görüntüsüyle oldukça beğeniliyor. Biz selfie bağımlıları için en önemli özellik kamera!

samsung-galaxy-note-9_5


İşte Samsung Galaxy Note 9 bu ihtiyacı fazlasıyla gideriyor. Çünkü çift diyafram, ışığa gözleriniz gibi uyum sağlayarak gündüz veya gece nefes kesici pozlar yakalamanızı sağlar. Bu telefonun akıllı kamerasıyla kötü çekim yapmak imkânsız arkadaşlar.


HDR modu ile düşük ışıkta bile renkleri yakalar. Çiçekler, yemekler ve daha fazlasını içeren yirmi farklı mod arasından fotoğraf öznesiyle uyumlu olanı seçer.

samsung-galaxy-note-9_1


 Kullanılabilir 20 Mod: Yemek, Portreler, Çiçekler, Kapalı Alan, Hayvanlar, Manzaralar, Yeşillik, Ağaçlar, Gökyüzü, Dağlar, Sahiller, Gün doğumları ve gün batımları, Sokak sahneleri, Gece sahneleri, Şelaleler, Kar, Kuşlar, Arka aydınlatma, Metin. Eveeet selfiede devrim. S Pen ile 10 metre uzakta olsanız dahi Note9 un 8 mp akıllı ön kamerası yüzünüzü tanır. Neyse biz bu telefonun performansına, kamerasına, tasarımına, S Pen ve aksesuarlarına bayıldık bence sizde bir bakın.

https://www.youtube.com/watch?v=rjaL94yEJME

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir