Reklam Alanı


Paribu nedir nasıl kullanılır
Kripto Para 57 0

Paribu nedir ? Nasıl kullanılır ? Paribu satış emri nasıl verilir ?

Paribu nedir ?

Bu yazımızda Paribu Nedir, Paribu nasıl kullanılır gibi bilgileri sizinle paylaştık.

Paribu sanal para , kripto para alım satımında kullanabileceğiniz bir Türk borsasıdır. Geçtiğimiz aylarda televizyon reklamları ve kimlik doğrulayarak 10tl kazanma projesi ile kendi çapına kullanıcı toplamıştı.
Paribu ayrıca popüler borsa uygulamalarına kıyasla daha kolay ve yeni kullanıcı dostu olmasından dolayı tercih edilmekte.

Paribu nedir nasıl kullanılır

Paribu Bitcoin nasıl alınır?

Paribu uygulamasını açıyoruz . Mobil cihazlarda alt sekmede , bilgisayarlarda sağ üstteki panelde istersek piyasalar bölümünü ve cüzdanımızı kontrol edebiliyoruz. Gerekli işlemleri tamamlayıp hazır olduktan sonra “kolay al/sat” menüsüne gelip yukarıda Bitcoinin seçili olduğundan emin oluyoruz. İstediğimiz miktarda türk lirası ile alım veya satım yapıyoruz.

Paribu satış emri nasıl verilir ?

Paribu uygulamasından piyasa bölümüne geliyoruz , elimizde bulunan bir kripto parayı seçip limit bölümünü sat olarak değiştiriyoruz. Sırasıyla ;
Kripto paramızı satmak istediğimiz değeri
Satmak istediğimiz kripto para miktarını giriyoruz. Ardından en aşağıdaki çubukta bu koşullar sağlanıp kripto paranız satıldığında ne kadar türk lirası elde edeceğiniz yazacaktır. Bu aşamadan sonra sat emri verip bahsi geçen kripto paranın belirlenen değere gelmesi için bekliyoruz. Belirlenen seviyeye geldiğinde uygulama bizim için kripto paramızı satıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir