Reklam Alanı
Reklam Alanı
Akıllı Telefon 265 0

Google Pixel 4A Özellikleri Sızdırıldı !

Google tarafında mobil telefon pazarı için yeni ürünlerin geliştirilme süreci sürüyor. Yakın tarihlerde duyurulması ve çıkarılması beklenen Google Pixel 4A  Özellikleri yavaş yavaş sızdırılmaya başlandı. Kısa sürede Google, Pixel satışlarını iki katına çıkarmayı başardı ve bu alanda başarılı olup büyük telefon üreticileri ile karşılaşmak istiyor. Genelde daha uygun bir fiyat aralığına sahip olmasından dolayı tercih edilen Pixel serisi bu alanda yeni telefonlarıyla da mevcut telefonlara göre ucuz bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkabilir.

Google Pixel Serisi

Google, Pixel serisi için son birkaç yıldır geliştirmelerini sürdürmekte. Genel olarak 1000 doların üzerine çıkmaması hedeflenen Pixel serisinde yeni telefonların da bu düzeyde olmaması planlanmakta. Özellikle artan maliyetler ele alındığında da yeni telefonların etiket fiyatı ve Google Pixel 4A özellikleri konusunda olumsuz bir gelişme görülür mü henüz merak konusu. Fakat orta düzeyde telefonlarını piyasaya süren Google bu sektörde başarı elde etmek istiyor. Samsung ve Apple gibi markalarla karşılaşmak isteyen Google geliştirmelerini devam ettiriyor.

Google Pixel 4A Özellikleri

İlk olarak Android 10 veya Android 11 ile karşımıza çıkacağı söylentileri sosyal medya platformları üzerinde hızlıca yayıldı. Bu da yeni nesil telefonlara hemen hemen ayak uyduracak bir telefon ile karşımıza çıkması muhtemel bir seri olabilir. Birçok Google ürününü de entegre ederek hızlı bir optimizasyon  sunmakta. Bu alanda Google uygulamalarını çok kullanan kişilerin mutlaka kullanması gereken telefon serisi Pixel yakın zamanda bizlerle buluşacak

Google Pixel A4 Çıkış Tarihi

Sızdırılan bilgiler arasında çıkış tarihi de belli oldu. Temmuz sonrası çıkışı tahmin edilen Google Pixel A3 Ağustos başı etiket fiyatlarıyla bizleri karşılayabilir. Bu alanda diğer telefon üreticileri gibi üretim maliyetleri yükseldiğinde farklı pazarlara göre  telefonlar stoklanabilir. Bu alanda çıkış fiyatı da sızdırılan bilgiler arasında yerini aldı. Googpe Pixel A4 Ağustos başı karşımıza 400 dolar civarı bir ücret ile çıkabilir. Bu da Türkiye’de ki fiyatının 5,000 Türk Lirası civarında olmasının muhtemel olduğunu göstermekte. Aktif bir şekilde birçok kullanıcısının olduğu Google Pixel serisinin pek çok bilgisi gün geçtikçe sızdırılabilir.

İlginizi Çekebilir:  Katlanabilir Akıllı Telefonlar Özellikleri ve Fiyatı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir