Reklam Alanı
Reklam Alanı
Galaxy Z Fold Lite Özellikleri
Akıllı Telefon 147 0

Galaxy Z Fold Lite Özellikleri Nasıl Olacak?

Türkiye’de belli başlı markaların cihazları daha fazla tercih edilmektedir. 2020 yılının ilk çeyreğindeki satışlar dikkate alındığında Samsung’un ülkemizde en fazla tercih edilen marka olduğu tespit edilmektedir. Samsung’un yeni modeli Galaxy Z Fold Lite özellikleri nasıl olacak diye merak edilmektedir. Müşteri rağbetinin fazla olduğu ülkemizde Galaxy Z Fold Lite özellikleri ile daha fazla talep görecek gibi. Bundan olayı bu yeni modelin özellikleri de önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Katlanabilir telefon daha önce üretilmişti denilebilir. Fakat Galaxy Z Fold bizim bildiğimiz katlanır telefonlardan çok farklı. Uygun fiyatlı olarak piyasaya sürüleceği iddia edilen modelin ekranı göz alıcı tasarıma sahip. Analiz yapan teknoloji uzmanlarından alınan bilgilere göre cihaz önce Hindistan’da piyasaya sürülecek. Sonra diğer ülkelerde satışa başlanacak.

Galaxy Fold Lite Yakında Karşınızda!

İşlemcisi Snapdragon 7 serisi olacak Galaxy Z Fold Lite’nın fiyatı hakkında net bir açıklama yok. Alınan bilgiler ve Galaxy Z Fold Lite özellikleri ışığında fiyatlandırmanın 1000 dolar civarında olacağı ifade edilmekte. Katlanabilir olmasından dolayı “kat” anlamına gelen Fold ifadesiyle anılan modelin numarası SM-F415F olacak. Uzun zamanda beklenen cihaz, çok kısa sürede piyasalara F adlandırması ile sunulacaktır. Telefon hakkında bilinenler çok fazla detaylı değil. Fakat renk seçeneklerinin olacağı bilinmekte. Mavi, yeşil ve siyah seçenekler arasında yer alacak. Depolama seçeneklerinin ise 64 GB veya 128 GB olacağı bilinmektedir.

Galaxy Z Fold Lite Özellikleri

Galaxy Z Fold Lite Dikkat Çeken Özellikleri

Son zamanlarda adından sıklıkla söz ettiren bir telefon markası olarak karşımıza çıkan Galaxy Z Fold Lite pek çok önemli kazanımı da kullanıcısına sunmaktadır. Tam da bu noktada söz konusu telefon markasının etkili özellikleriyle ön plana çıktığını ifade etmek de mümkündür. Birçok kişinin merak ettiği modelin dikkat çeken özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

  • Telefonun dışında AMOLED ekran yer almakta. Ekran 6,23 inç genişliğinde. Çözünürlüğü ise 2267×819 pikseldir. 60 Hz yenilenme özelliği vardır.
  • Telefonun içinde ise ana ekran bulunmakta. Ana ekran katlanabilir özelliğe sahip. Ekranın genişliği 7,7 inç. Çözünürlüğü 2213×1689 piksel olan ekran 120 Hz AMOLED ekrandır. 120 Hz yenilenme özelliği oldukça iyidir.
  • Telefonun arkasında bulunan kamera 64 Megapikseldir. Ultra geniş açılı olmak üzere üçlü kameraya sahip olan telefonun her bir kamerasının çözünürlüğü gayet yüksektir.
  • Cihazın içinde ve dışında 10 megapiksel F2.2 selfie kameraları bulunmaktadır.
  • Pili 4.356 mAh olan cihazın 15W hızlı ve kablosuz şarj özelliği bulunmaktadır.
  • 512 GB dahili hafızası bulunan Galaxy Z Fold Lite özellikleri nasıl olacak konusunda 5G destekli olması dikkatleri çekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  En İyi Huawei Telefon Huawei P60 Özellikleri ve İncelemesi

Görüldüğü üzere pek çok farklı özelliği etkili bir düzeyde sunabilme kapasitesine sahip olan Galaxy Z Fold Lite; oldukça iddialı bir marka olarak da karşımıza çıkmaktadır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir