Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 451 0

Fall Guys İnceleme

Fall Guys 4 Ağustos 2020’de Playstation, Xbox ve Steam platformları üzerinden beta olarak yayınlandı. Oyunumuz renkli ve bir o kadarda eğlenceli! Çıktığı günden beri Twitch’de en çok izlenenler listesinde yerini alıyor. Oyunumuz Steam’de 38 TL, Collector Edition ise 50 tl olarak yerini alıyor.

Fall Guys oyunumuzdaki tatlı karakter

Oyun Hakkında

Fall Guys türü Battle Royale türünde bir oyun. 60 kişi başladığımız oyunda turlarda çeşitli kişiler eleniyor son turda ise 10 kişi yarışıyor. Eğer son tura kadar kalmayı başarabilirseniz ortalama 15 dakika sürüyor oyunumuz. Oyunumuzda birçok farklı harita,karakter ve oyun tarzları var. İsterseniz futbol oynayabilir isterseniz parkur yapabilirsiniz ve çeşitliliklerin önümüzdeki günlerde gelecek olan güncellemeler ile giderek artması bekleniyor. Rekabetçi oyun ortamı ile tatlı ve eğlenceli oyun modunu bir araya getirmiş bir yapım diyebiliriz fakat parkurlar her ne kadar eğlenceli ve tatlı olsada bazen sinir bozucu olabiliyor. Oyun için bir nevi Survivor’ın daha tatlı ve küçük hali diyebiliriz. Oyun orta seviye bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabiliyor. Bu birçok oyuncu için güzel haber olduğu biliyorum fakat söylemesinde fayda var, oyun online bir battle royale oyunu olduğu için zaman zaman kasma ve donmalar olabilir bu gerek bilgisayarınızla gerekte oyunun serverları ile alakalı olabilir. Server demişken oyun ilk çıktığı zaman o kadar fazla rehavet gördü ki sunucuları  çöktü ve yaklaşık 2 saat açılmadı. Fall Guys’ı yapan şirket Mediatonic oyunun bu kadar ilgi çekeceğini hesaba katmamış demek ki.

Fall Guys Oyunumuzun içinden görüntüler

  Fall Guys Neden Bu Kadar İlgi Gördü?

Bence Fall Guys oyununun bu kadar ilgi görmesinin en büyük sebebi Wipeout teması ile Pubg’nin battle royale temasını mükemmel bir şekilde buluşturmuş ve ortaya; eğlenceli, rekabetçi bir oyun çıkmış. İçinde barındırdığı oldukça renkli ve zor oynayışı  bir sürü karakterin birbirini aşağıya atması, deli gibi koşması her yaştan oyuncuyu Fall Guys’a çekiyor. Ayrıca oyunun Youtube ve Twitch’de bu kadar popüler olmasının nedeni aslında birçok yayıncının arayıp bulamadığı birçok özelliği oyunda barınmakta. Geniş oyuncu sayısı, rekabetçi ve eğlenceli ortam gibi birçok etken yayıncıları bu oyunu oynamaya itiyor ve izlemeside en az oynaması kadar eğlenceli bence. Hala satın almadıysanız kesinlikle almanızı öneriyorum.

İlginizi Çekebilir:  En Çok Para Kazandıran Oyunlar Listesi

Daha çok yazım için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir