Reklam Alanı
Reklam Alanı
android-performans-arttırma-1
Akıllı Telefon 337 0

Android Cihazlar ‘ınızın Performansını Artırmak Artık Kolay!

Android Cihazlar ‘ınızın Performansını Artırmak Artık Kolay!

Android cihazlar mobil sektörde tarihe çoktan geçmiş olan bir devrim yaratsalar da, yüksek performanslarına ve kolay kullanımlarına rağmen bazı durumlarda stabillikten fazlasıyla uzak olabiliyorlar. Bunun yanında, kullanıcıya sundukları özgürlük ve kontrol imkanı ile bu tarz stabilite bozukluklarını dışarıdan kontrol ile düzenlemek ve cihazı çok daha optimize bir hale getirmek mümkün.

android-performans-arttırma-2

Android cihazların en büyük sorunlarından başlıcası, bir sürelik kullanımından sonra cihazın ön belleğini sömürmeye başlayan çerezler, gereksiz dosyalar ve yan uygulamaların varlığı sayılabilir. Bu gereksiz haşereler Android cihazlarınızın hafızasını sömürmekle kalmıyor, aynı zamanda cihazın performansını da önemli ölçüde azaltıyor. Google Play’de bulunan Clean Master türevi uygulamaların çeşitliliği sebebiyle tam bir çöplüğe dönüşmüş olan performans artırıcı uygulama alternatifleri konusunda işinize yarayabilecek bir önerimiz var, Root Booster.

android-performans-arttırma-1

Android Telefon Hızlandırma Programı

Tek bir kişi tarafından geliştirilen ve düzenli olarak güncelleme alan Root Booster’dan tam anlamıyla yararlanabilmeniz için cihazınızın root işlemi geçirmiş olması gerekiyor. Eğer cihazınız root işlemi geçirmemiş olsa dahi Root Booster’ı kullanmanız mümkün, fakat uygulamanın tam verim sağlayabilmesi için root gerekli sayılıyor.  Google Play üzerinde yer alan ve neredeyse yarısından fazlası telefonunuza erişim sağlayabilmek için piyasaya sürülmüş sahte uygulamaların yanında aldığı olumlu yorumlar ile dikkat çeken Root Booster, çoğu inceleme firması tarafından işe yarar yönde değerlendirmeler almış durumda.

android-performans-arttırma-3

Android cihazlar için Pro ve Basic gibi farklı seçenekleri bulunan Root Booster’da, cihazınız seçtiğiniz alana öncelik vermeye yönlendiriliyor. Örneğin; şarjınızın normalden daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, hafıza seçeneği işlemci gücünden kısarak telefonunuzun bataryasını daha uzun ömürlü hale getiriyor. Oyunlarda ve uygulamalarda performans artışı görmek isteyenler için tasarlanan hız seçeneği ise şarjınızı çok daha hızlı tüketse de performansınızı gözle görülür biçimde artırıyor.  Basic seçeneklerinin yanında Pro seçenekleri için cihazı rootlamanız gerekiyor olsa da, cihazınızın kapasitesine fazla güvenmiyorsanız oluşabilecek hasarları göz önüne alarak bu seçeneği kullanmanızı önermiyoruz.

android-telefon-root-booster

Android cihazlar pazarın çok büyük bir kısmını kapladığından, ürünler arasındaki büyük farklılıkları göz ardı etmemek gerek. Root Booster, Google Play üzerinden ücretsiz şekilde indirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir