Reklam Alanı
Reklam Alanı
en-ucuz-drone
Teknoloji 503 1

Satın Alınabilecek En İyi 5 Drone Modeli

Drone kullanımı her geçen gün artıyor, ülkemizde 30 bin’e yakın kayıtlı drone bulunuyor. Dronelar büyük küçük herkes tarafından sevilerek kullanılıyor ancak satın alınabilecek en iyi 5 drone modeli seçiminde kararsız kalınabiliyor. Sizin için piyasadaki en iyi droneları araştırdık, yazımızda detaylı bilgileri bulacaksınız.

drone-tavsiyeleri

DJI Phantom 4 Pro

20 megapiksel çözünürlükte görüntü kaydı sunan DJI Phantom 4 Pro piyasada bulunan en iyi drone modeli arasındadır. Video kayıtlarını 4k görüntü kalitesi ile sunuyor aynı zamanda sabiteleyici kamera özelliği ile en iyi görüntüleri almanızı sağlıyor. Özel bataryası yaklaşık otuz dakikalık bir uçuş süresi sunuyor. DJI Phantom 4 Pro farklı uçuş modları ile tüm kullanıcıların isteklerine göre uçabiliyor. Eve dönüş özelliği ise sadece bir tuşla yanınıza inmesini sağlıyor.

DJI Phantom 4 Pro

Yuneec Typhoon H

12 MP kamerası ile sarsıntısız bir görüntü keyfi yaşayabilirsiniz. Piyasadaki diğer dronelara göre daha yenilikçi özellikler sunan Typhoon H android tabanlı kumandası ile anında tüm görüntüleri izlemenizi de sağlıyor. Cihaz arızalandığında ya da herhangi bir güvenlik sorunu tespit ettiğinde güvenli bir şekilde uçuşunu sonlandırabiliyor. Ek özellikler ile dilerseniz çarpışma güvenliğini arttırabilir ya da termal görüş imkanı kazanabilirsiniz.

Yuneec Typhoon H

DJI Inspire 2

30 FPS video kaydı ve 5.2K çözünürlüğü ile profesyonel drone modelleri arasında en iyilerindendir. Çift kamera özelliği ile farklı ortamları aynı anda görebiliyor ve kaliteli çekimler ile yüksek bir veri akışına sahip olabiliyorsunuz. Düşme ya da çarpmalara karşı özel sensörleri bulunan Inspire 2 belirlediğiniz kişileri takip edebilme özelliği ile de dikkat çekiyor.

DJI Inspire 2

Parrot Pebop 2

Uçuş deneyimini uzun süre yaşamak isteyen kişiler tarafından en iyi drone modeli olarak tanımlanıyor. Art arda kullanılabilecek iki pil sayesinde yaklaşık bir saatlik bir uçuş sağlıyor. Yapay zekaya sahip olan Pebop 2 istediğiniz konumda sürekli kayıt alabiliyor ya da sizi takip edebiliyor.

Ph DJI Mavic Pro

743 gram ağırlığı ve katlanabilen özel mekanizması ile taşıması kolay ve 27 dakikalık uçuş süresi mevcut. 4K görüntü kalitesi sunan  DJI Mavic aynı zamanda tasarımı ile de öne çıkıyor, üç farklı uçuş modu ile sizin isteğinize bağlı olarak yakın çekim, takipli çekim ya da serbest çekim yapabiliyor.

Ph DJI Mavic Pro

“Satın Alınabilecek En İyi 5 Drone Modeli” üzerine 1 yorum

  1. Deniz Yıldırım dedi ki:

    Phantom bence en iyilerinden. Satın alınabilecek en iyi drone olduğunu düşünüyorum. Mavic Pro da sevdiğim dronlardan. Çok hafif ve üzerindeki kamera çok iyi. Bu yararlı döküman için Teknokutu.com a teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir