Reklam Alanı
Reklam Alanı
telefon-aksesuarlari
Akıllı Telefon 597 0

İşimizi Kolaylaştıran Mobil Telefon Aksesuarları

İşimizi Kolaylaştıran Mobil Telefon Aksesuarları

Mobil telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte pek çok aksesuarda ona eşlik etmeye başladı. Cep telefonlarına hem estetik bir şıklık katan hem de olası darbelere koruyan cep telefonu kılıfları dışında şarj aletleri, kablo toplayıcılar, webcam kapatıcı ve koşu telefon kol bandı gibi çeşitli aksesuarlar satışa sunulmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik Liderbazar.com da sunulan telefon aksesuarları sayesinde mobil telefon kullanımı da kolaylaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Oppo Reno 2Z vs Redmi Note 8 Pro Karşılaştırması

Tablet ve Mobil Telefon Aksesuarları

Cep telefonu aksesuarları denildiğinde ilk akla gelenler şarj aletleri, kulaklık ve telefon kılıfı olmaktadır. Evet, bunların hepsi bir cep telefonu ya da tablet için olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alıyor ancak bu ürünler dışında da pek çok işimizi kolaylaştıracak ürünlerde mevcut. Peki, bunların dışında işimizi kolaylaştıran mobil telefon aksesuarları nelerdir?

Kablo Toplayıcı

kablo-toplayici

Uzun kabloları nedeni ile şarj kablosu ve kulaklık kablosu pek çok kişinin canını sıkmaktadır. Kablo toplayıcı ismi ile telefon aksesuarları arasında bulabileceğiniz bu ürün sayesinde tüm kablolarınız derli toplu duracak, kaybolma ve yıpranmaya karşıda korunacaktır. Kablo toplayıcı, Liderbazar güvencesi ile sadece 27,39 TL fiyata alıcıları ile buluşuyor.

Telefon Standı/ Tablet Standı

telefon-ve-tablet-standi

Telefon ya da tablet üzerinden film izleyenlerin en büyük ihtiyacı olan bu ürün cihazınızın doğru bir şekilde konumlandırılmasını ve sabitlenmesini sağlamaktadır. Liderbazar internet sitesinde satışa çıkarılan hem telefon standı hem de tablet standı olarak kullanım imkanı sunan el şeklinde telefon tablet standı fiyatı ise sadece 19.95 TL.

Webcam Kapatıcı

webcam-kapatici

Mobil telefonunuzun kamerasını güvenli bir hale getiren webcam kapatıcı sayesinde çok daha güvende olacaksınız. Çift taraflı bant ile telefonunuzun arkasına kolayca uygulayabilme ve dilediğiniz zaman sökebilme imkanı sunuyor. Ufak bir kaydırma hareketi ile kameranızı kolayca açıp kapatacağınız webcam kapatıcı fiyatı ise 27,39 TL’ dir.

Spor Koşu Telefon Kol Bandı

spor-kosu-telefon-kol-bandi

Koşu yaparken kola takılarak telefonun hem güvenli hem de daha rahat kullanılmasına imkan veren telefon kol bandı fiyatları değişkenlik gösteriyor olsa da Liderbazar da 54,95 TL fiyat ile satılmaktadır. Çok farklı modellerininde yer aldığı telefon kol bandı seçiminde ihtiyacınız ve ürün özellikleri ön plana çıkmalıdır. Liderbazar da EasyFit ArmBand Spor Koşu Telefon Kol Bandı ismi ile satışa sürülen ürünün özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

  • EasyFit ArmBand Spor Koşu Telefon Kol Bandı, 4.7 inç boyutuna kadar tüm mobil telefonların kullanımına uygundur.
  • Kaliteli ve esnek bir kumaştan üretildiği içim kolunuzu rahatça sarar ve terletmez.
  • Şeffaf ekranı telefonunun dokunmatik özelliğini sürdürebilecek bir materyalden üretilmiştir.
  • EasyFit ArmBand Spor Koşu Telefon Kol Bandını takması da çıkarması da çok kolaydır.
  • Hava koşullarına karşı da cihazınıza koruma sağlamaktadır.
  • Telefon kol bandı üzerinde anahtar gibi eşyalarınızı da koyabileceğiniz özel bir bölme yer almaktadır.
  • Üzerinde yer alan reflektörleri sayesinde gece fark edilmenizi sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir