Efsane Dizi Behzat Ç Ne Zaman Başlayacak

Efsane Dizi Behzat Ç Ne Zaman Başlayacak

Bir dönemin kült dizilerinden Behzat Ç. 6 yıllık bir  aranın ardından yeniden izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Behzat Ç ne zaman başlayacak sorusu merakla cevaplanmayı bekliyor. Efsane dizi bu sefer televizyondan değil Blu Tv üzerinden izlenecek. İşte detaylar..

Erdal Beşikçioğlu ‘nun gerek sosyal medyadan gerekse gazetecilere verdiği demeçlerde Behzat Ç ‘nin yeni bölümlerinin çekileceğinin sinyallerini veriyordu. Dizinin ana karakterleri rol aldıkları projelerin bitmesinin ardından yeniden bir araya geliyorlar.

Behzat Ç hayranları tarafından Erdal Beşikçioğlu’na yıllardır yapılan bir baskı bulunmaktaydı. Fakat Emrah Serbes ‘in trafik kazası sonucunda hapse girmesi ile proje rafa kalkmıştı. Hatta o dönemde Blu Tv gibi platformlarda yayınlanması planlanıyordu. Şuan dizinin çekileceği ve Blu TV de yayınlanacağı kesinleşti. Behzat Ç Ne zaman başlayacak, hangi kanal ya da platformda yayınlanacak gibi soruların cevabını almak için çok bekledik. Beklemeye de devam edeceğiz.

Behzat Ç 2 sezon olarak düşünülen efsane dizi izlenme durumlarına göre sezon sayısı artabilir.

Blu TV de yayınlanan ufak bir fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Behzat Ç ne zaman yayınlanacak şu an bilinmiyor. Behzat Ç ‘nin tüm bölümlerini izlemek için tıklayın.

İşte 6 yıl önce ekranlara veda eden Behzat Ç oyuncuları;

Rolü : Behzat Ç.
Rolü : Akbaba
Rolü : Hayalet
Rolü : Harun
Rolü : Şevket
Rolü : Ceyda
Rolü : Selim
Rolü : Cevdet
Rolü : Şule
Rolü : Ercüment
Rolü : Eda
Rolü : Tahsin
Rolü : Alp

Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi

Behzat, 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra, Ankara Polis Departmanı Cinayet bürosunda çalışmaya başlar. Korkusuz, zeki, güçlü ve karizmatiktir. Tüm meslektaşları daha üst makamlara gelirken, Behzat dedektif olarak kalır. Her zaman başını belaya soksa da, suçluları yakalamak için kendi yöntemleri vardır. Sürekli disiplin kuruluna sevk edilir ancak asla değişmeyecektir. Behzat kimseye güvenmez, özellikle de kadınlara.. Behzat kurallara uymaz, kendi kurallarını yaratır.