Reklam Alanı
Reklam Alanı
Apple-Watch-Series-4_4
Teknoloji 214 0

Apple Watch Series 4 Özellikleri

Apple Watch Series 4 Özellikleri

Eski modellerine nazaran daha 1.57 inçlik büyük bir ekrana sahip Apple Watch Series 4 modeli, oldukça konforlu bir kullanım sunmaktadır. İçerisinde bulunan birçok uygulamada güncellenerek, kullanışlı bir Apple Watch karşımıza çıkmaktadır. 50 metreye kadar su geçirmez özelliği bulunan saat, WatchOS 5 işletim sistemini kullanmaktadır. Ayrıca çift çekirdekli CPU ile yüksek bir performans sunuyor. Bunun yanında kalp atış hızı sensörünü de içinde barındıran bu saat, acil bir durumda size bilgi verebilecek kapasiteye sahiptir.

Apple-Watch-Series-4_2

Gelişen teknolojiyle hayatımıza adapte olan Apple Akıllı Saat, olası bayılmalarda acil çağrı sistemiyle hayat kurtarabilecektir. LTE modeli 499 dolardan piyasaya sunulan saatin normal olanı 399 dolardan satışa sunulmaktadır. Tabi ki ülkemizdeki yüksek kurdan dolayı 3000 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir.

Apple-Watch-Series-4_4

Gelişmiş Özellikler

 18 saatlik pil ömrü sunan saat, 2 saat gibi bir sürede tam şarj kapasitesine ulaşabiliyor. Ayrıca adımsayar ile günlük spor aktivitelerini geçirebileceğiniz Apple Watch Series 4,  apple store üzerinden uygulama yükleme fırsatı veriyor. Gümüş rengi, altın rengi ve uzay grisinin yanında farklı kordon ve kayış seçenekleriyle alıcılarını heyecanlandırmaktadır. Koşuculara ve egzersiz yapanlara özel olarak tasarlanan saat, tempo ölçümleri yapabilmektedir. Ayrıca motivasyon içinde aktiviteler bulunarak, aylık görevler, koç desteği, başarı ödülleri gibi pratik çözümler sunmaktadır.

Apple-Watch-Series-4_3

Apple Watch Series 4 bileğiniz üzerinden yaptığınız aramalar ile nerede olursanız olun, sevdiklerinizle iletişime devam etmeniz için tasarlanmış bir saattir. Telefonunuza ulaşamadığınız yerlerde ise SOS özelliği ile acil yardım çağrısı bırakarak, mevcut konumuza ambulans çağırabiliyorsunuz. Siri uygulamasıyla da kolunuzu kaldırınca sizi her seferinde daha da iyi tanıyan bir saat olarak, hayatınızı kolaylaştırabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir